İyi günler Ziyaretçi!
Bookmark and Share Yazdır

WATER DOKTOR RESERVE OSMOSİS SU ARITMA TEKNOLOJİLERİ İlan No: #91589

2.000 TL

İSTANBUL / ÇATALCA

 • İlan Tarihi
  17 Aralık 2019
 • Kimden
  Mağazadan
 • Takas
  Hayır
 • Durumu
  Sıfır

Kullanıcı Bilgileri

Açıklama

WATERDOKTOR SU ARITMA SİSTEMLERİ, 2002 yılında su arıtma sektöründe, perakende ve toptan satışı konusunda faaliyet göstermeye başlamıştır.

Türkiye genelinde güçlü bayilikler oluşturarak, verdiği kaliteli hizmet ve kaliteli ürünler ile piyasanın güvenilir firmalarından biri olmuştur.

Waterdoktor Su Arıtma Sistemleri olarak, Güçlü teknik kadromuz ile, evsel ve endüstriyel alanda önemli su arıtma projelerine imza attık.

İçme, kullanım, proses suları ve saf su arıtma sistemleri için belirlenen ihtiyaçlar çerçevesinde projelendirme, taahhüt ve bakım hizmetlerimizi devam ettirmekteyiz.

Şirketimiz bünyesinde bulunan kimya laboratuvarında, suyun fiziksel ve kimyasal analizleri, jar testleri, pilot arıtılabilirlikçalışmalarını ücretsiz olarak en kısa sürede ve titizlikle gerçekleştirmekteyiz.

Waterdoktor Su Arıtma Sistemleri olarak hedefimiz; ürün ve hizmetlerimizle müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak ve kaliteli hizmet sunmaktır.

Çalışmalarımızda; Ülke ve çevre ekonomisine katkıda bulunacak sistemler geliştirmeyi, Müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı, Takım arkadaşlarımızın sürekli gelişimini eğitimlerle desteklemeyi, Profesyonel tedarikçilerle çalışmayı, Kurumlara özel ve ayrıcalıklı hizmetleri en iyi şartlarla sunmayı kalite politikamız olarak belirledik.

Tüm gücümüzle, bu ilkeler doğrultusunda çalışmayı kabul ve taahhüt ediyoruz.

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ

7/24 DESTEK

7/24 müşteri temsilcilerimiz hizmetinizde.

ÜCRETSİZ SERVİS

Ömür boyu ücretsiz servis ağı.

UZMAN TEKNİK EKİP

Alanında uzman ve güleryüzlü problemlerinizi çözecek teknik ekibimiz hizmetinizde.

SUYUNUZ GÜVENDE

Cihaz bakım takibi tarafımızca yapılmaktadır.Size kalan sadece suyunuzu güvenle içmek.

NOT:ÇATALCA BÖLGE SATIŞ BAYİSİDİR.

NOT:PEŞİN  FİYATIN TÜM KREDİ KARTINA  9 AY TAKSİTLE  ALABİLİRSİNİZ HEMEN  EVE TESLİM EDİLİR.