Günaydın Ziyaretçi!
Bookmark and Share Yazdır

SAÇ ÇIKARAN LOSYON İlan No: #72835

250 TL

MARDİN / MİDYAT / HÜKÜMET / BAHÇELİEVLER MAH.

  

Bu ürünü Bonus Kart ile Peşin fiyatına veya 2,3 taksitle satın alabilirsiniz.

 • İlan Tarihi
  31 Ocak 2020
 • Türü
  Kremsiz
 • Kimden
  Sahibinden
 • Kargo Süresi
  3 gün
 • Takas
  Hayır
 • Durumu
  Sıfır

Kullanıcı Bilgileri

Açıklama

Mardin’den dünyaya yayılan, dökülen saçları yeniden çıkaran mucizevi saç çıkaran mavi solüsyon, piyasaya verilen ilk ve tek orijinal ürün

Kullanımı basit : sabah ve akşam dökülen bölgeye masaj yaparak sürülür. Bir şişe kullanima bağlı olarak 1-1,5 ay gidiyor. 

Bölgesel dökülmelerde 1-2 ayda kesin sonuç alabilirsiniz. Ayni zamanda dökülmelerde durur. Sabah ve akşam olmak üzere günde iki kere kullanılır . Solüsyon 60 milimdir içinde 1 milimlik ölçeği var . Sabah ve akşam olmak üzere günde iki kere kullanılınca 1 ay gider. İlk ay saç çıkmaz ama ikinci aydan itibaren gözle görülür şekilde saç çıkmaya başladığını görürsünüz . İlk ay saça canlılık verir güçlendirir, besler, dökülmeyi durdurur, ikinci şişeden itibaren etkisini göstermeye başlar. Düzenli kullanıldı mı saç çıkarma başarı oranı yüzde 99. Binlerce kullanıcısı var ve hiç olumsuz cevap almadık, Kullanan herkes muhakkak faydasını görüyor.En iyi sonuç içinde 6-10 ay arası kullanım öneriliyor . Kullanmayı bırakacağınız zaman da dökülme olmaması için kademeli olarak bırakmak lazım. Önce günde 2 kere kullanılırken, sonra günde 1, iki - üç günde bir , haftada bir iki kez şeklinde...

İlacı bırakınca hemen dökülme olmaz sonraki süreç beslenmenize , saç bakımınıza , bünyenize bağlı . Hiç bir zaman dökülmez diyemeyiz . Saç ekiyorsun dökülüyor . Ama garantiye almak isteyen bıraktıktan sonra haftada 2-3 kere kullanarak saçın beslenmesini sağlayabilir . O zaman saçlar zayıflamadığı için, saçı beslediği , koruduğu için dökülme de olmaz. Bu şekilde kullandığınız zaman Her bir tüp ortalama 4-5 ay yetecektir , bu şekilde devam ederseniz , ortalama günde 1₺ ye saç bakımınızı yapmış olacaksınız. ürün ilaç değildir bakım ürünüdür çok ciddi bir rahatsızlığınız ve alerjiniz yoksa herhangi bir yan etkisi yoktur ek vitaminler kullanabilirsiniz. 

Solüsyonu kullanırken ilk 1 ay saç dökülmesi normalinden fazla olabilir . Normal bir durumdur. Kullanılan ilk 1 ayda bu durum olabilir. saç telinin son 6 haftalık ömrüne girdiği dönem süresini kısaltır. Bu yüzden ömrü bitmiş saç teli dökülür, fazla dökülmüş zannedilir ancak bu saç kaybı olarak görülmemelidir. 2. ay artık dökülmemeye başlar çünkü yeni saç telleri çıkmıştır. Yani işi bitmiş ve zaten 6 hafta içinde dökülecek saç telinin atılmasını hızlandırıyor. Bu sebepten ilk ay saç dökülmeniz normalden biraz fazla olabilir.

Aşağıda sonucu gösteren fotoğrafları ekledim. İlgilenenlere daha fazla foto atabilirim. Kullananların öncesi ve sonrası. Aynı zamanda kullanıcı yorumları memnuniyetleri.

Piyasaya sonradan çıkan, sahte, çakma ve işe yaramayan ürünlerden kesinlikle değil. Orjinal ilk piyasaya çıkan üründür . Şuana kadar kullanıpta memnun kalmayan olmadı. Kullanınca farkı göreceksiniz ve çevrenize de önereceksiniz. 

Sahte ve çakma ürünlerden ayırt etmek için kabartmalı orjinal trust yazılı H Harfi ve kelebek amblemli şişelerde ürünü veriyoruz . Bunun dışındaki ürünler çakmadır bilginiz olsun, gerçi bunun da çakmasını yapmışlar. Kısacası ürünü güvenilir satıcılardan alınız. Pembesi bayanlar içindir, ayrıca sakal ve bıyık solüsyonu da mevcuttur.

https://instagram.com/sac_cikaranlosyon_izzetmidyat?r=nameta İnstagram sayfam bizzat benim ürün verdiğim kişilere ait öncesi ve sonrası resimler ile kullanıcı yorumları ve memnuniyetlerinden bazılarını paylaştım bakabilirsiniz

Ayrıntılı Bilgi ve Sipariş için : 

https://api.whatsapp.com/send?phone=905534252535

bağlantıyı tıklayarak Whatsaptan yazabilir,  ☎️ 0553 425 25 35 numaram arayabilirsiniz. 

Arada aracı yoktur direk üreticiden tedarik edilip dağıtımı satışı yapılmaktadır . 
 

İzzet Midyat

Kargo Bilgisi

Kargo Çıkış Yeri (Ülke/Şehir)

Türkiye - MARDİN

Kargo Kime ait?

Ücretsiz Kargo

Satıcının Gönderi Yapabileceği Alanlar

Tüm Türkiye

Kargo Gönderim Süresi

3 gün içerisinde kargo

Satıcının tercih ettiği kargo firmaları
 • aras kargo

E-Ticaret ile Hemen AL

Bu ürünü Bonus Kart ile Peşin fiyatına veya 2,3 taksitle satın alabilirsiniz.

  

Seçilen konuma ait bir sokak görüntüsü yoksa siyah bir ekran göreceksiniz.