Günaydın Ziyaretçi!
Bookmark and Share Yazdır

NİXOPLUS %100 SİGARA BIRAKTIRAN SPREYİ ANA BAYİLİKLERİ ARANIYOR İlan No: #28153

17 TL

İZMİR

  • İlan Tarihi
    05 Aralık 2016
  • Kategori
    Bayilik Verenler & Franchise

Kullanıcı Bilgileri

Açıklama

NİKSO SİGARA SPREYİ SU AN TV LERDE 59 TL DEN SATILMAKTADIR . BAYİLİK İÇİN ÖZELDEN BİLGİ ALABİLİRSİNİZ.. 1 HAFTADA SİGARAYA SON ..

ÜRÜNÜMÜZÜN BAYİ ÇIKIŞ FİYATINDA ALIM ADETİNE GÖRE İNDİRİM YAPILACAKTIR. 

İL BAYİLİKLERİ 500 ADET ÜRÜNLE BAŞLANILACAKTIR. İL BAYİLİKLERİNDEN GELEN PERAKENDE VE TOPTAN TALEPLERİ O İLİN KENDİ BAYİSİNE YÖNLENDİRİLECEKTİR. MÜŞTERİ SATIŞI BAHARATÇILAR AKTARLAR V.B AYRICA PERAKENDE YÖNTEMİYLEDE SATILMAKTADIR. SPREYİ SIKTIĞINIZ ANDAN İTİBAREN 3 DAKİKA İÇİNDE ETKİSİNİ GÖSTERMEKTEDİR . SİGARAYI YAKTIĞINI GİBİ AĞZINIZDA  ACI BİR TAD OLUSACAKTIR VE 3 GÜN İÇERİSİNDE BÜNYENİZ ARTIK SİGARA İSTEMEYECEKTİR. 

 

%100 Doğal İçeriklidir.Kimyasal hiçbir madde ihtiva etmez.Özel formülü ile sigara içmekten nefret edeceksiniz.

 

Kullanım Şekli

 

İlk seansa başlarken sprey ürünümüzü açıp dil üzerine 2 -3 defa sıkarak kullanmaya başlayın. Hemen arkasından su içmeyin ve 1-2 dakika sonra iki adet sigara yakın. Dumanı içinize çektiğinizde sigaraların eski tadının kalmadığını görerek, elinizdeki o sigaraları söndürüp atmak isteyeceksiniz ve de o 2 adet sigarayı su da söndürerek (daha sonra duman gargarası yapmak üzere) bir peçeteye sarıp saklayın. Bu andan itibaren hiç sigara içmeden 7 GÜN boyunca canınız her sigara çektiğinde ama en az 15 defa x 2 defa kullanılmalıdır 

 

NOT = İlk 3 gün sigara içme krizine karşı NİXOPLUS’i daha sık kullanmalısınız.

 

8. ve 9.günlerin sabahında aç karnına,daha önceden saklamış olduğunuz izmaritleri yakarak dumanını 2-3 kez içinize çekmeden ağız boşluğunuz içinde su gargarası yapar gibi gargara yaparak dışarı üfleyin.İşte bu gargaradan sonra sigaradan hiç olmadığı kadar tiksinmiş olduğunuzu hayretle göreceksiniz.

 

10’uncu güne geldiğinizde de,artık bu zorlu mücadelenin galip tarafı olarak SİGARADAN KURTULMANIN haklı gururunu yaşayacaksınız.Destek almadan, kişilerin kendi iradeleriyle sigarayı bırakma oranları oldukça düşüktür. Çünkü insanların sevdiklerinden ve alışkanlıklarından ayrılmaları çok zordur. NİXOPLUS ürünü ile sigarayla mücadelede temel prensip tiryakileri sigaradan,strese girmeden, tiksindirerek kurtarmaya yardımcı olmaktır. Ayrıca bu karışım 7 gün boyunca sizin sakinleşmenize yardımcı olacağından sigaradan kurtulmanız, diğer yöntemlere göre hem çok daha kolay,hem çok daha ucuz hem de % 100 doğal olduğundan kullanımda hiçbir risk getirmeyecektir.10’uncu günden sonra 45-60 gün boyunca her gün düzenli spor yaparak ve özellikle 1 adet orta boy(çiğ) kırmızı mor soğan yiyerek bünyenizde biriken nikotin,katran ve balgamın çok büyük bir kısmını kesinlikle atmış olursunuz.

 

Sigarayı bırakma süreci olan 7 gün içinde sigara içilen ortamlardan ve sigarayı hatırlatacak şeylerden (çay,kahve vs.) uzak durmalısınız.Abur cubur türü şeyler yemek yerine her gün düzenli aralıklarla iki litre su tükettiğiniz takdirde hem kilo almamış, hem de vücudunuzu toksit maddelerden arındırmış olursunuz.

 

BAYİ ÇIKIŞ FİYATI 17 TL DİR YÜKLÜ ALIMLARDA FİYATTA İNDİRİM YAPILACAKTIR

 

kurumsalurunler@hotmail.com

0531 615 25 89 

0532 058 15 60