İyi geceler Ziyaretçi!
Bookmark and Share Yazdır

MARKALAŞMASI YÜKSEK TESCILLI MARKA (XMALL) + DOMAIN + INSTAGRAM (XMALLTURKEY) İlan No: #97713

95.000 TL

İSTANBUL / ZEYTİNBURNU / TOPKAPI / MALTEPE MAH.

 • İlan Tarihi
  08 Ekim 2020
 • Kimden
  Sahibinden
 • Takas
  Evet
 • Durumu
  İkinci El

Kullanıcı Bilgileri

Açıklama

MARKALAŞMASI YÜKSEK

E-Ticaret sınıfında Markası Türk Patent ve Marka Kurumunda tescil edildi, web site domaini 07.07.2017 tarihinde tescil edildi. E-ticaret sitesi olarak kuruldu, müşteri trafiği, Google Analytics kaydı var. Yazılım lisansı sona erdi. Yazılımı ayıplı/ hatalı olduğu için faaliyeti yarım kaldı ve yazılım yenilemeye bütçem yetmedi. Hiç reklam yapılmadan bile müşteri geldi. Ürünler anlaşmalı markalardan komisyon karşılığı alıp sattığım ürünlerdi ve güzel ürünler olduğu için site trafiği yoğundu. Instagram hesabından görebilirsiniz. (@xmallturkey)

Fiyata tescilli XMALL markası devri ve @xmallturkey Instagram hesabı dahildir. Dilerseniz XML bağlantısı ile ürün de verebilirim.

İhtiyaçtan satıyorum. MALL Alışveriş Merkezi AVM anlamındadır. XXXL de XL, XXS, 12XL gibi özel bedenler ve tekstil ölçüsü anlamına geldiği için böyle marka değeri yüksek bir isim seçilmiştir.

Online Pazaryeri, e-ticaret, tekstil, büyük beden, küçük beden, özel beden, ayakkabı, aksesuar, ev ve yaşam kategorileri, tekstil, toptan, perakende kategorilerinde alt mağaza veya tek mağaza olarak satışa açılabilir.

"Özel Bedenlere Özel Alışveriş" sloganı da tescillidir. Özel beden pazarında büyük bir ihtiyaç olduğu için özellikle büyük bedende açık bulunmaktadır. Çok başarılı üreticilerle de görüştüm ürün anlaşmıştım.

 

PAZARLIK PAYI VARDIR. SATIŞ BEDELİ 95.000 TL