İyi geceler Ziyaretçi!
Bookmark and Share Yazdır
Mağaza Logosu

KuluçMak Kuluçka Makineleri

Kuluçmak kuluçka makinası sistemleri antalya alanyadadır tam otomatik ticari yada hobi kuluçka makinesi sistemleri ve kuluçka aksesuarlarıyla tüm türkiyeye 2015 yılından bu yana hizmet vermekteyiz ürünlerimizadınıza faturalı taşıma sigortalı sekilde mng

KULUÇKA MAKINESI İlan No: #78779

300 TL

ANTALYA / ALANYA / ALANYA / SARAY MAH.

 • İlan Tarihi
  10 Ağustos 2018
 • Kimden
  Mağazadan
 • Takas
  Hayır
 • Durumu
  Sıfır

Kullanıcı Bilgileri

Açıklama

Kuluçmak 35 yumurtalık KULUÇKA MAKİNELERİ az sayıda yumurtayı KULUÇKA ya koymak isteyenler için ideal bir makinedir. kabin tasarımı güzel ve açık olan şeffaf kaliteli plastiktir, her zaman kuluçka makinesinde ne olduğunu görmenizi sağlar. Otomatik yumurta çevirme özelliği ile kullanımı kolaydır. Kuluçka Makinesi Fiyatları web sitemizde mevcuttur

Yaklaşık Kapasiteler;

35: Tavuk / Ördek

35: Sülün / papağan

35: Bıldırcın /Keklik

35: Kaz / hindi / Tavuskuşu

türkiye'de kuluçmak tarafından imal edilen Avrupa sıandarları CE Güvenlik Standardını karşılayacak şekilde üretilmiştir. Antalya alanya da müşteri hizmetleri ve teknik servis hizmeti veriyoruz - yedek parçalar her zaman stokta mevcuttur.

Kuluçka Makinesi Model Seçenekleri ...

8 lik, 12 lik, 20 lik, 24 lük, 35 lik, 36 lık, 48 lik, 56 lık, kuluçka makinası çeşitlerimiz aynı prensiple çalışmaktadır.Mevcut sıcaklık ve nem seviyelerini ve harici bir Otomatik Nemlendiriciyi görüntüleyen Dijital Sıcaklık Kontrol ve Dijital Nem Okuma özellikleri mevxut.

Dijital Elektronik Sıcaklık Kontrolü ...

Bir kontrolörün özellikleri, kuluçmak Kuluçka Makinaları doğru bakım, sabit sıcaklık için özel olarak tasarlanmıştır - başarılı kuluçka için gerekli sıcaklığı sabit tutar.

kontrol cihazı tamamen elektroniktir,

uzun ömürlü kalite sensörleri mevcut

Sıcaklık 25 ila 42 derece arasında kontrol edilebilir.

fanlı Hava Dolaşımı ...

temiz hava sirkülasyon fanı kullanılmaktadır.

Sürekli çalışma için tasarlanmış sağlam bir fan, yumurtaların etrafındaki havayı dolaşır.

Kolay Nem Kontrolü…

Yumurtaların Tüm Türleri otomatik olarak çevrilir.

Güçlü bir yumurta döndürme motoru, yumurtalarınızı aniden hareket etmeden sürekli olarak çevirmenizi sağlar.

Farklı boyutlardaki yumurtaları barındırmak için, döner tepsiler, yumurtaların aralarına sığması için çeşitli yuvalara sahiptir.

Büyük çıkım günü için hazır olan yumurta döndürme tepsisi çıkarılabilir ve yumurta sepeti civcivler için kuluçka tepsisi olarak kuluçka makinesine koyulur.

12 ay garanti süresi