İyi geceler Ziyaretçi!
Bookmark and Share Yazdır

KULUÇKA MAKINESI İlan No: #64118

259 TL

ANTALYA / ALANYA / ALANYA / SUGÖZÜ MAH.

 • İlan Tarihi
  11 Şubat 2019
 • Kimden
  Mağazadan
 • Takas
  Hayır
 • Durumu
  Sıfır

Kullanıcı Bilgileri

Açıklama

 24’lük Kuluçka Makinesi ile yüksek oranda civciv elde edebilirsiniz. Kümes hayvanı besiciliğinde son derece başarılı bir uygulama olan kuluçka makineleri, kapasitelerine göre kuluçka süresini ve beklentinizi karşılayacaktır.

Makine tamamen otomatik olarak çalışır, nem sensörleri ve nem göstergeleri ile kuluçka döneminde gerek duyulan değerler sağlanır.

Gösterge panelleri güvenilirdir!

Makineniz beyaz bir strafor (beyaz köpük) içinde elinize ulaşacaktır. Strafor makineniz için özel tasarlanmış olup nakliyat esnasında koruyucu kış aylarında ve soğuk havalarda ısı yalıtımı sağlayıcı özelliğe sahiptir.Straforu kullanırken hava deliklerinin açık olmasına dikkat ediniz.Makinayı strafor içinde çalıştırınız.

Makinenizin kapağının üstünde 1 adet kontrol paneli bulunmaktadır. Kontrol panelinin üstünde ; ısı göstergesi, nem göstergesi ,work ışığı (makinenin çalıştığını ifade etmektedir.) +, -, set tuşları (Makinenin ısı ayarının yapıla bilmesi içindir.) yer almaktadır. Makinenizin ısı ayarı fabrika ayarlı olarak gelmektedir, kesinlikle ısı ayarı yapmanıza gerek yoktur.

Makinenizin viyolü 220 watt elektrik enerjisi ile çalışmaktadır. Viyol 2 saat ara ile yumurtalarınızı sağa ve sola hareket ederek döndürmektedir. Viyol üzerinde bulunan soket makine kapağının iç kısmında yer alan soket girişine takılmalıdır.

Makinenizin ilk kullanımında sepet içerisinde bulunan kanallardan herhangi birine 250 milim su koyunuz. Plastik ızgara ve viyolü makinenin içerisine yerleştirip , makineyi boş bir şekilde 1-1,5 saat çalıştırınız.

Yumurtalar viyollerin içerisine sivri kısımları aşağı gelecek şekilde yerleştirilir. Kuluçka süresinin 10. Gününde mutlaka döl kontrolü yapılmalıdır.

Kuluçka süresinin son 3 günü makine içerisine koyduğunuz su oranını 500 milime çıkarın ( su miktarı iklime çevrenin nem ve ısı oranına göre değişiklik gösterebilmektedir.) Bu sayede çıkımda nem oranının 70-75 arasında olması sağlanacaktır.

24 lü Kuluçka Makineleri ile yüksek civciv çıkımı alabilirsiniz. Gelişim ve çıkım zamanı aynı kuluçka makinesi nin içinde yapılır.
Ödeme şekli: Kredi kartı ile taksitli veya tek çekim web sitemizde, Banka havalesi yada kapıda nakit ödeme veya kapıda kredi kartı ile tek çekim ödeme imkanları.

en uygun kuluçka makinesi fiyatları

Seçilen konuma ait bir sokak görüntüsü yoksa siyah bir ekran göreceksiniz.