İyi geceler Ziyaretçi!
Bookmark and Share Yazdır

HASTA TAŞIMA LİFTİ; BODY UP ; HASTA BAKIM SANDALYESİ İlan No: #103591

6.950 TL

KAYSERİ / DEVELİ / DEVELİ / AŞAĞIEVEREK MAH.

 • İlan Tarihi
  30 Haziran 2021
 • Türü
  Mekanik
 • Kimden
  Sahibinden
 • Takas
  Hayır
 • Durumu
  Sıfır

Kullanıcı Bilgileri

Açıklama

CMN-003 YENİ MODELİMİZDE DİĞER ÜRÜNLERİMİZE EK OLARAK TEKERLEKLİ SANDALYEYE TRANSFER AŞAMASINDA GENİŞLİK AYARI YAPTIĞIMIZ İÇİNE GİRİP ÇIKAN ALT AYAKLAR HASTA ÜZERİNDEYKENDE GENİŞLETİLEBİLME ÖZELLİĞİNE SAHİP FAZLASIYLA KULLANIŞLI BİR MEKANİZMA İLE GELİŞTİRİLMİŞTİR.

*******ÜRÜNÜMÜZ TÜRK PATENT ENSTİTÜSÜ TARAFINDAN PATENTLİDİR**********

KULLANIMINI VİDEO LİNKİNDEN DETAYLI BİR ŞEKİLDE İNCELEYEBİLİRSİNİZ BİREBİR AYNI AMAÇLA ÇEKİLMİŞ VİDEODUR:**:https://www.youtube.com/watch?v=aKlXEcg0ODI

 HASTA TAŞIMA LİFTİ FELÇLİ,YÜRÜME ENGELLİ, KENDİ İHTİYAÇLARINI KARŞILAYAMAYAN HASTALARIMIZIN GÜNLÜK YAŞAMINI KOLAY ŞEKİLDE SÜRDÜRMELERİNİ SAĞLAMAK AMACIYLA ÖZENLE İMAL EDİLMİŞTİR.

*ÜRÜNÜMÜZ EMSALLERİNİN ÇOK ÇOK ÜSTÜNDE BİR ESTETİK YAPI,DAYANIKLILIK VE KULLANIŞLILIĞA SAHİP OLUP EN UYGUN FİYATLA SATIŞA SUNULMUŞTUR.

*ÜRÜNÜMÜZ SAYESİNDE HASTANIZI DİLEDİĞİNİZ GİBİ YERDEN SIFIR OLARAK,YATAĞINDAN,TEKERLEKLİ SANDALYESİNDEN ÇOK KOLAY BİR ŞEKİLDE ALIP; BANYOYA,TUVALET İHTİYACINI KARŞILAMAK AMACIYLA WC YE VEYA ARACINIZIN SAĞ ÖN KOLTUĞUNA ÇOK RAHAT BİR ŞEKİLDE TRANSFER EDEBİLİRSİNİZ.

*HASTA AMACINA UYGUN TRANSFER APARATLARINA OTURTULDUKTAN SONRA YAN EMNİYET KİLİTLERİ MEKANİZMAYA KİLİTLENİR VE MANUEL OLARAK KOLLAR ÇOK PRATİK BİR ŞEKİLDE ÇEVRİLİR İNDİRME VE KALDIRMA İŞLEMLERİ GERÇEKLEŞTİRİLİR BU ÇEVİRME KOLLARI DAR ALANLARA GEÇİŞ YAPARKEN KATLANMA ÖZELLİĞİNE SAHİPTİR.

*ÜRÜNÜMÜZ 6 ADET BAĞLANTI NOKTASINA SAHİP OLUP HASTANIZIN GÜVENLİĞİNİ EN ÜST SEVİYEDE TUTMAKTADIR.

*ÜRÜNÜMÜZÜN KUTU İÇERİĞİNDEN HASTA OTURMA MİNDERİ-HASTA TRANSFER BEZİ-TUVALET APARATI BULUNMAKTADIR.

*180 KG TAŞIMA KAPASİTESİNE SAHİPTİR.TEST EDİLMİŞTİR.

*ÜRÜNÜMÜZÜN ÖN KISMINDA PORTATİF YEMEK SEHBASI OLUP DİLERSENİZ OTURMA APARATI İLE HASTANIZI ALIP YEMEK İHTİYACINI GİDEREBİLİR DİLERSENİZ TV KARŞISINDA,BALKONDA DİLEDİĞİNİZ YERDE UZUN SÜRE KONFORLU BİR ŞEKİLDE VAKİT GEÇİRMESİNİ SAĞLAYABİLİRSİNİZ.

*ÜRÜNÜMÜZ ÇELİK YAPILI OLUP KROM KAPLAMADIR.BANYODA,WC DE YAĞMURDA KESİNLİKLE PASLANMAZ ZARAR GÖRMEZ DEFORME OLMAZ.*KAPLAMA MATERYALLERİ KİR TUTMAZ,DEFORME OLMAZ,SUDAN ZARAR GÖRMEZ,KOLAYCA TEMİZLENEBİLİR.

*OPSİYONEL OLARAK FARKLI RENKLERDE FARKLI ÖLÇÜLERDE ÖZEL ÜRETİM YAPILABİLMEKTEDİR.