İyi geceler Ziyaretçi!
Bookmark and Share Yazdır

GÖL, GÖLET, NEHIR, MIL HAVUZU, AKARSU TEMIZLEME EXCAVATÖRÜ İlan No: #30252

1.234 TL

İSTANBUL / ARNAVUTKÖY / BOĞAZKÖY / ATATÜRK MAH.

 • İlan Tarihi
  21 Şubat 2018
 • Türü
  Ekskavatör
 • Tipi
  Diğer
 • Türü
  Paletli
 • Operatör
  Hariç
 • Fiyat
  Günlük
 • Kimden
  Sahibinden
 • Takas
  Hayır
 • Durumu
  İkinci El

Kullanıcı Bilgileri

Açıklama

ED MAKİNEDEN TÜRKİYE'DE BİR İLK;

EDMAKİNE iş makinelerinin operasyonel kiralanması konusunda Türkiye'de profesyonel anlamda faaliyet gösteren iş makinesi kiralama şirketidir. Bu işlevselliği gerek yetişmiş teknşik ekibi, gerek yetişmiş operatör kadrosu ve gerekse iş makinası parkı ile sağlamaktadır. Bünyemizde bulunan geniş makine parkı ile her türlü projelerinize ve makine ihtiyacınıza kendi yetiştirmiş olduğumuz operatörlerin kullanımında olan makinelerle destek verebilecek yapıdadır. ED MAKİNE parkında; dünya çapında kalitesi ve verimliliği ile ün yapmış tüm marka ve tipte

ELLEÇLEME EXCAVATÖRÜ, UZUN BOOM EKSKAVATÖR, DERE TEMİZLEME EXCAVATÖRÜ, DİP TARAMA EXCAVATÖRÜ,DOZER, LODER, GREYDER, MOBİL KONKASÖRLER, MOBİLELEKLER,PALETLİ VE LASTİKLİ EKSKAVATÖRLER, KIRICILI VE KOVALI EKSKAVATÖRLER, HER TONAJDA ASFALT VE TOPRAK SİLİNDİRLERİ, BEKO LODERLER ve Türkiye'de bir ilk gerçekleştirerek GÖL TEMİZLEME EKSKAVATÖRü ile kiralamada her türlü seçenekleri çözüm olarak sunuyoruz.

Watermaster’in  çok amaçlı ekipmanları ile tarama,kazma,su pompalama,kazık çakma vs. gibi işlemleri rahatlıkla yapabilirsiniz. Watermaster ile  yüzer veya köklü bitkileri, zararlı taşları ve kayaları, altta biriken çöpleri kazıcı ve temizleme ekipmanı ile aldırabilirsiniz.

Emiş tarama ekipmanı ile, dipte birikmiş olan çamur veya zararlı bitki örtülerini 1,5 kilometreye kadar boru hattı yoluyla tahliye edilebilir. Bu teknolojiler sayesinde gölleri,akarsuları,kanalları yeniden kullılabilir alan hakline getirmek mümkündür.

Watermaster çevresinde ve çevre üzerinde düşük maliyete sahiptir.  Çok amaçlı teknoloji kullanılarak, tek bir makine ile yerinde tüm işleri tamamlamak  mümkündür. Temizlenecek alanlar için  emme tarak gemisi, bir duba, römorkör ya da ankraj için gemiler, yardımcı bir ekskavatör gibi çeşitli ve tek amaçlı makineler seferber etmeye gerek yoktur.Watermasterin çok amaçlı ekipmanları sayesinde maliyetiniz azalır, ekonomik ve yüksek kaliteli çözümler sağlar.

Nakliye: Watermaster, komple bir ekipman olduğu için nakliyesi yapılan diğer iş makinaları gibi lowbetle sağlanır.. Bir lowbet üzerinde çalışma sahasına geldikten sonra, pahalı vinç yardımına gerek yoktur çünkü herhangi bir dış yardım almadan ve su dışında da makine basitçe "yürür". Dolayısıyle, diğer makineler gibi yükleme ve boşaltma hizmetleri , montaj ve demontaj, ekstra personel ve operatör  ihtiyacı ortadan kalkar.İndikten hemen sonra çalışmaya başlamak için hazır.

Çalışma alanları;

Nehirlerde, kanallarda, limanlarda, göl ve kıyı sularında, Emme ve kazıcı tarama işlemi

Diğer makinelerin giremediği (sulak alanlar, sığ sular, sahillerde, endüstriyel havuzları, köprü altlarında, tüneller vs) ile çalışmanın zor veya imkansız olduğu yerlerde,

Ayrı ayrı makinelerin (kesici emme tarak gemisi, beko tarak gemisi, römorkör, montaj vinçler) nakliyesinin ve çalışmasının uygun olmadığı hallerde

Su veya kıyı kazık çakma ihtiyaç halinde

Çevresel veya genel tarama

Sulak alanda saz ve ot biçme

Afet Kontrol

Dip Tarama ve Tahliye

Göl ve gölet yenileme

Yosun,saz,ot,çöp toplama

DETAYLI BİLGİ İÇİN LÜTFEN KİRALAMA DANIŞMANLARIMIZDAN BİLGİ ALINIZ

EDMAKİNE.COM

ERTUĞRUL BEY

0212 472 79 80

0535 724 51 02