İyi günler Ziyaretçi!
Bookmark and Share Yazdır

BALLI KAZANÇ İÇİN BALKÜMESİ TERCİH EDİN İlan No: #97209

1 TL

BALIKESİR / DURSUNBEY / MERKEZKÖYLER / BÜYÜKAKÇAALAN KÖYÜ

  • İlan Tarihi
    07 Eylül 2020
  • Takas
    Hayır
  • Durumu
    Sıfır

Kullanıcı Bilgileri

Açıklama

BİZ  KİMİZ ? 

      BALKÜMES olarak biz kimiz sorusuna detaylı ve geniş kapsamlı bir cevap verecek olur isek öncelikle belirtmeliyiz ki bu sektördeki geçmişimiz ta 1999'lara dayanmaktadır. Ancak o tarihlerdeki firma isimlerimiz başkaydı. Bu firmaların bir çoğu yine aynı şekilde bizim bünyemizde hizmet verir iken bir çok üretici ve müşterimizin de bildiği üzere 1999'dan bugüne tarafımızca kullanılmakta olan Balıkesir Yarka isimli firmamızın isim tescil hakkı bir takım emek ve alın teri tacirleri diye tabir edebileceğimiz kişiler tarafından Türk Patent Kurumu'na isim tescil hakkı başvurusu yapıp başta da belirttiğimiz üzere 1999'dan bugüne bize ait olan ve halen kullanmakta olduğumuz Balıkesir Yarka isimli firmamızın bir nevi çalınabilme olasılığını göz önünde bulundurarak aynen önceki firmalarımızda olduğu gibi Balıkesir'li olmamızın & bu işletmelerimizin ana merkezleri ve dahi idari numune & yönetim merkezimizin de BALKÜMES olarak kurucumuz olan Beytullah DUMAN' ında doğum yeri olan Büyük Akçaalan Köyü Dursunbey/BALIKESİR olmasından aldığımız ilhamdan da yola çıkarak Balıkesir ilimizin isminden ''BAL''-I aldık ve bunun yanına da sadece kümesimizin ismini ekledik karşımıza BALKÜMES ismi çıktı.

    Bizlerde BALKÜMES ismini tarafımıza tescillenmesi için Türk Patent Tescil Kurumu'na bu ismin tarafımıza tescillenmesi hakkında başvuruda bulunduk ve çok şükür sonunda kurucumuz Beytullah DUMAN adına Türk Patent Enstitüsü tarafından bu isim tarafımıza tescillendikten sonra da bu firmayı tıpkı diğer firmalarımızda da olduğu gibi sektörümüzde tescilli bir firma olarak uzun yılların vermiş olduğu bilgi birikim ve deneyimlerimizin ışığında iş hayatına dahil ettik.

     PEKİ NEDEN VE NE İÇİN  BALKÜMES ’İ TERCİH ETMELİYİZ ?


      Öncelikle başta da belirttiğimiz üzere uzun yıllar sektörümüzün içinde olmamızın bizlere kazandırdığı bilgi birikim deneyim ve tecrübelerimize dayanarak yürümekte olduğumuz bu yolda ve dediğimiz gibi gerçek bir Balıkesir firması & başkalarının ürünlerini satan değil gerçek üretici olmanın, ta ki sattığımız ürünlerin kuluçkalık döneminden tutun da civcivlik evresi, yarkalık dönemine kadar sonrasında da satış sonrası hizmetlerimizi dikkat ve nazara alacak olur isek sattığımız tüm ürünlerin baştan sona satış öncesi ve sonrası olmak üzere hayatları boyunca yanlarında olmamızın ve tüm evreleri kontrolümüz altında olmasının velhasıl sürekli bu hayvanlar ile göz göze bulunmamızın bu ürünlerimize olduğu kadar bizlere de bu ürünler hakkında tam ve eksiksiz bilgi kazandırmaktadır. Bizler de bu bilgi birikimler doğrultusunda hareket etmekle birlikte bu bilgi ve birikimlerimizi de müşterilerimizle paylaşmaktayız ki bizim asıl farkımız da burada ortaya çıkmaktadır.

     Bizler BALKÜMES olarak müşterilerimizin bizden almış oldukları yarka ve tavukları üçüncü yılın sonundan itibaren hayvanlarımızın verim ve performansı düşüp halk dilinde çıkma tavuk olarak adlandırıldığı dönemde şayet müşterilerimiz ister ise hiçbir ek ücret talep etmeden bire bir YARKA ile değişim imkanı sunan bir firmayız. Onur ve gururla belirtmeliyiz ki Türkiye'de ilk ve tek  ve o ürünün geçmişini bilmeyen hiçbir firma doğal olarak bu kampanya ve değişim gençleştirme olanağını sunamaz ve tabi ki sunamamaktadırlar. Eğer bu yazdıklarımız ve iddia ettiklerimiz gerçek anlamda irdelenip incelendiğinde işte o zaman gerçek ürününün arkasında durabilen bir firmadan mal almanın önem ve ehemmiyeti ortaya çıkacaktır.

     Asıl en önemlisi de bütün bu iddia ve vaadlerimizi firma sahibimiz olan ve sektörümüzde en az %98 ‘ lik müşteri memnuniyeti ile tanınan Beytullah DUMAN ‘ ın uzun yıllar bu sektörde olmasından dolayı kazandığı engin deneyim ve tecrübeleri doğrultusunda verdiğimizin altını çizmeden geçemeyeceğiz. Bütün bunların neticesi olarak da işimizi en doğru şekilde hakkıyla ve gönülden sahiplenerek yaparız. Net sözler verir verdiğimiz sözleri de mutlaka yerine getiririz. Kendimizi devamlı yeniler ve ekibimizi eğiterek en iyi hizmeti sunarız.

     İLKEMİZ ;DÜRÜST ,ŞEFFAF, TUTARLI olmaktır. Bu sayede güvene dayalı uzun vaadler ve hizmetler sunarız. Tüm bu ve benzeri konulardaki soru ve sorunlarınıza bu içinde bulunmuş olduğunuz BALKÜMES isimli web sitemizi dikkatli bir şekilde okuyup incelediğinizde cevap bulabileceğinizi belirtir;

     BALKÜMES ailesi olarak tüm üretici ve müşterilerimize hayırlı bol ve bereketli kazançlar dileriz...

www.balkumes.com.tr 

0542 390 60 20