İyi geceler Ziyaretçi!
Bookmark and Share Yazdır
Mağaza Logosu

azizdedektör

Dedektör fiyatlarında indirimli altın ve define dedektörü devre ve şaması en iyi vlf ve pulse dedektör imalatı yapan şirkettir. Dedektör teknolojileri AR-GE Çalışması yapan şirketler altın ayrımlı boşluk bulucu metal arama dedektörleri, yeraltı görüntülü

ALTIN AYRIMLI DEDEKTÖR, GOLD FİNDER A5, 0532 170 34 54 İlan No: #85052

5.250 TL

İSTANBUL / ÜSKÜDAR / ALTUNİZADE / ALTUNİZADE MAH.

 • İlan Tarihi
  24 Nisan 2019
 • Kimden
  Mağazadan
 • Takas
  Evet
 • Durumu
  Sıfır

Kullanıcı Bilgileri

Açıklama

Gold Finder A5, Altın ayrımlı gold finder, Altın ve define aramalarında en derin altın bulucu define dedektörlerinden biridir. Gold finder fiyatı, Özellikleri Derinlik hesaplaması ve daha bir çok özellikleri olan tam donalımlı altın arama dedektörü' dür. Gold finder toprak ve kaya içerisindeki altın paraları ve toprak içine yada kaya içine yapılmış olan oda mezarları, tünelleri, mahsenleri 2.5 metreye kadar net 4 metreye kadarda maksimum derinliklere sahiptir. 

 

 

 

 

 

GOLD FİNDER A5 ALTIN AYRIMLI DEFİNE DEDEKTÖRÜNÜN ARAZİDEKİ TEST SAHASI VİDEOSUNU AŞAĞIDA BULABİLİRSİNİZ.

 

 

 

AZİZ DEDEKTÖR  BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİNDE

EKRANLI A5 GOLD FİNDER 2023 İLERİ DEDEKTÖR TEKNOLOJİLERİ SERİSİ

   Gold Finder  A5  derin altın ve define arama dedektörü 2 Mt. net 4 Mt maksimum derinliklere sahiptir.   Gold finder   Türkçe dili dışında dünya dillerine göre tasarım ve üretim yapılmaktadır.   Gold Finder A5   derinliklerdeki altın objeleri bronz parçaları ve paraları gümüş para ve takıları toprak altında kayaların içine yapılmış oda mezarları  tünelleri kapatılmış kuyuları bulabilme özelliğine sahiptir.   Gold Finder A5 26x32 lik su geçirmez başlığı ile 1.5 Metre derindeki altın ve metat parçalarını bulabilmektedir. Gold Finder     A5  Aziz Bilişim Teknolojilerinin   çıkartmış olduğu 2023 Dedektör  teknolojileri serilerinden biridir.   Gold finder A5  yarı Android Renkli 4,3 inç TFF ekran özelliği ve ara yüz tasarımı  7.4 Volt 3400  ma şarj edilebilir batarya ile ful aktif kullanım süresi 12 saat duran aralıklarla kullanım süresi 24 saattir. Piyasadaki en iyi dedektör bataryalarından dahi 2 kat fazla kullanım imkanı sunmaktadır.   Gold finder A5   üstün donanım özellikleri ve fiyatıyla  satın almanız için en donanımlı altın ve define arama cihazıdır. 

Ekranlı altın ayrım özelliği ;   Gold Finder A5    derin define dedektörü  derin arama başlığı ile toprak ve kayaların içindeki gömülü olan objeleri işlenmiş altın parça takıları som altın kütlelerini ve parçalarının tespitlerini ve ayrımlarını yapabilmektedir.     Gold finder A5  26x32 lik su geçirmez arama başlığı ile dere kenarlarındaki su havzalarının içinde  bulunan altın obje ve takıların tam merkezini bulabildiği gibi ne kadar çapında ve derinlikte olduğunu arayüz göstergesinde sağ barlar sarı renkte farklı ses tonunda bize bildirmektedir aynı anda yazıyla da altın yazarak 3 farklı özelliği bir arada bulundurmaktadır.    Gold finder A5   altın dedektörü bulunan obje ve  parçaların ebat büyüklüğüne bağlı olarak uzun süre toprak altında kaldığında 2 Mt. net 4 Mt ye kadar 41x48  derin arama başlığı ile derinlerden tespit yapabilme özelliğine yüksek oranda sahiptir.

Değerli metal ayrım özelliği ;   Gold Finder A5   toprak içerisinde yeni gömülmüş ya da uzun yıllar toprak altında kalmış takıları bronz, heykel ve paraların tespitini tahmini derinliğini 4 Mt ye kadar tespit yapabilme özelliğine sahiptir.   Gold Finder A5   altın ve define arama dedektörü tespit yaptığı değerli metalleri ara yüz ekran göstergesinde farklı ses tonunda sağ barlar yeşil renk tonunda değerli yazarak size bildirmektedir.  Gold finder A5  aynı zamanda  2 farklı yan yana duran metalleri değersiz ve değerli olarak tespitlerini yapabilmektedir.  Gold Finder A5   ileri 2023 Dedektör Teknoloji serisi olarak rakiplerinden hem fiyatı ile hem de özellikleri ile 2 adım ileride olduğunu göreceksiniz.  A5   define dedektörünü görmeden deneme ve testlerini yapmadan farklı bir cihaza karar vermediğiniz için haklı olduğunuzu göreceksiniz.

Ekranlı Gold Finder   altın arama dedektörü al metaller bölümünde toprak ve kayanın içinde tespit yaptığı metal objelerin değerli ya da değersiz olarak ayrımları ve tespitlerini yüksek oranda yapabilmektedir.    Gold Finder A5  dedektör  değersiz demir türü metalleri sağ barlar kırmızı renkte farklı ses tonunda değersiz yazısı ekrana gelerek tespit yaptığınız metali 3 farklı şekilde size bildirmektedir.  Aynı zamanda isterseniz cihaz ayarları bölümünden değersiz metalleri %60 oranında kapatarak sadece değerli metal ve objeleri tespit etmeye ayarlayabilirsiniz.

Ekranlı Gold Finder  A5  derin define arama dedektörü 41x48 derin arama başlığı ile toprak ve kayalara yapılmış mezar odalarını tünel girişleri kapalı kuyuları ve bunların içinde ki altın obje ve heykelleri değerli olan gümüş bronz para ve parçaların tespitini ve ayrımını yüksek oranda yapabilmektedir. İleri 2023 Dedektör Teknolojisi olan   Gold Finder A5    derin define dedektörü aynı zamanda tespit yapılan oda,mezar ve kaya mezarlarının en ve boylarını da tahmini ne kadar çapında olduğunu ara yüz ekranındaki sol taraftaki ekran grafiklerinin mavi renkte renkli ve yazıyla boşluk yazarak  anlamanızı sağlar. Derin define arama dedektörü   Gold Finder A5   rahat kullanımı boşlukları bulma konusunda ki net anlaşılır olması 7 den 70 e herkesin kullanabileceği ve anlayabileceği  gelecek zamanın teknolojisidir.

Mineral Ayrım Özelliği ;   A5   derin define arama dedektörü    Gold Finder   A5  Dedektör her türlü arazi şartlarında %90  çalışabilme özelliğine sahiptir.  Özellikle madenli ve mineralli topraklarda     Gold Finder A5  altın dedektörü çok yüksek oranda çalışabilme yoğun  maden ve mineralli kayaların mineral olduğunu 4,7 inç TFF renkli ekran ara yüzünde anlamanızı sağlayabilmektedir.   Gold Finder  A5 altın dedektörü yoğun maden ve mineralli bölgelerde %10 da olsa derinlik kaybına uğrayabilmektedir.

Otomatik Arama ;    Gold Finder   A5  otomatik arama özelliği sayesinde diğer dünya dedektörlerinden farklı tasarım ve fonksiyonlarına sahiptir.   Gold Finder A5   otomatik arama özelliği sayesinde demir türü metal türlerini %60 kapatarak sadece değerli metal objelerin tespitinde ve tek para aramalarında kullanım için tasarlanmıştır. Gold Finder A5 dedektörü hayatında hiç cihaz kullanmamış olan bir kişi dahi kullanabilmektedir. Otomatik arama özelliği sayesinde özellikle adresine kargo ile cihaz alan müşterilerimizin nasıl kullanabilirim ? düşüncesini ortadan kaldırmaktadır. A5 cihazı otomatik aramada tek tuşla ayrıma geçer herhangi bir ayara gerek kalmadan değersiz demir yapılarına karşı cihaz kendini otomatik %60 kapatarak sadece değerli  olan altın, tunç, gümüş ve karışım metal ve objeleri bulmanızı sağlar, böylece zaman kaybetmeden arama yapabilirsiniz.

Cihaz ayarları ;  Gold Finder   A5 derin arama dedektörü cihaz ayarları bölümünden zemin ayarı, hassasiyet ayarı, ses ayarı, ışık ayarı, değersiz aç-kapama, diller, derinlik ayarları, boşluk testi ve fabrika ayarlarına geri dönme ara yüzlerini bulabilir istediğiniz işlemi kendiniz kontrol ederek yapabilirsiniz.   Gold Finder A5   dedektörü nasıl kullanabilirim ? cihaz ayarlarını karıştırabilir miyim ? gibi soruları ortadan kaldıran fabrika ayarları özelliği sayesinde sistem otomatik olarak ilk ayarlarına geri döner.

Diller ;    A5  Gold Finder   altın ve define dedektörü 4,7 inç renkli TFF ekran özelliği ergonomik tasarım son derece hafif taşınabilir yapısı sayesinde dünya ülkelerine İngilizce, Arapça, Farsça, Almanca, Fransızca dillerinden istediğiniz dil seçeneğini yükletebilirsiniz. NOT : 10 adet yabancı dil yüklenmiş cihazlar için 3 gün önceden sipariş geçiniz.

​   

 Ekranlı Gold Finder  A5  derin ayrımlı metal dedektörü toprak altında bulunan değerli altın objelerin, değerli parçaların, oda mezarların, tünel girişlerinin ve kuyuların ne kadar derinlikte olduğunu 5 metrelere kadar tespitlerini yaparak cihazın 4,7 inç TFF renkli ekran göstergesinden sizlere bildirmektedir.  Gold Finder A5  dedektör derinlik hesaplamayı otomatik yaparken aynı zamanda toprak altındaki metalin yada boşlukların ne kadar en ve boyunda tahmini olarak olduğunu anlamanızı da sağlamaktadır.