İyi geceler Ziyaretçi!
Bookmark and Share Yazdır
Mağaza Logosu

azizdedektör

Dedektör fiyatlarında indirimli altın ve define dedektörü devre ve şaması en iyi vlf ve pulse dedektör imalatı yapan şirkettir. Dedektör teknolojileri AR-GE Çalışması yapan şirketler altın ayrımlı boşluk bulucu metal arama dedektörleri, yeraltı görüntülü

ALTIN ARAMA CİHAZI, JEOFİNDER A-Z, SÜPER FİYAT, 0532 170 34 54 İlan No: #79022

3.250 TL

İSTANBUL / ÜSKÜDAR / ALTUNİZADE / ALTUNİZADE MAH.

 • İlan Tarihi
  03 Eylül 2018
 • Kimden
  Mağazadan
 • Takas
  Hayır
 • Durumu
  Sıfır

Kullanıcı Bilgileri

Açıklama


AZİZ DEDEKTÖR BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİN DE , DOLAR EURO FARKI YOK SÜPER ÖZELLİKLERE SAHİP JEO FİNDER AZ.

 CİHAZIN BAŞLICA ÖZELLİKLERİ,ALTIN AYRIM ÖZELLİĞİ, ODA MEZARLARI BULABİLME ÖZELLİĞİ, MİNERAL AYRIM ÖZELLİĞİ, DERİNLİK HESAPLAMA DEMİRİ TÜRÜ METALLERİ KAPAMA ÖZELLİĞİ VE DAHA BİR ÇOK ÖZELLİĞİ OLAN JEO FİNDER AZ DERİN DEFİNE ARAMA CİHAZI  HİÇ BİR FİYAT FARKI OLMADAN SABİT KUR FARKIYLA 3.250 TL  JEO FİNDER VİDEOLARINI İZLEMEK İÇİN 

dedektorvideoları.com azizdedektor.com SİTEMİZDEN izleyebilir 

YADA WATSAP INIZA VİDEOLARI İSTEYEBİLİRSİNİZ

İLETİŞİM

0532-170-34-54 -- 0542-533-10-10

0216-342-58-59 -- 0532-747-19-17

0542-747-19-18

 

 

1999 YILINDAN BERİ PROFOSYONEL HİZMET

 

ALTUNİZADE / ÜSKÜDAR / İSTANBUL

HER ZAMAN HER YERDE KALİTE 1 NUMARA

JEO FİNDER A-Z  2023 İLERİ DEDEKTÖR TEKNOLOJİLERİ SERİSİ

İnanılmaz özellikler süper indirimli fiyatıyla rakiplerini geride bırakan marka.

İnanılmaz özellikler süper indirimli Jeo Finder A-Z derin altın ve define arama dedektörü 2 Mt. net 4 Mt derinliklere sahiptir. JEO FİNDER AZ  2 Mt  derinliklerdeki altın objeleri bronz parçaları ve paraları gümüş para ve takıları toprak altında kayaların içine yapılmış oda mezarları  tünelleri yüksek oranda  bulabilme özelliğine sahiptir.  JEOFİNDER A-Z Derin define arama dedektörü tespitini yaptığı metal objeleri yukarıya doğru sesli ve renkli grafikler çizerek bize bildirmektedir. JEO FİNDER A-Z tünel ve boşlukları oda mezarları tespitinde ise Renkli TFT ekranında mavi renklerde aşağıya doğru sessiz grafikler çizerek bize bildirmektedir. JEO FİNDER A-Z  Aziz Bilişim Teknolojilerinin çıkartmış olduğu 2023 ileri Dedektör  teknolojileri serilerinden biridir.  JEO FİNDER A-Z yarı Android Renkli 4,7 inç TFT ekran özelliği ve ara yüz tasarımı  7.4 Volt 3400  ma şarj edilebilir batarya ile ful aktif kullanım süresi 12 saat duran aralıklarla kullanım süresi 24 saattir. Piyasadaki en iyi dedektör bataryalarından dahi 2 kat fazla kullanım imkanı sunmaktadır. JEO FİNDER A-Z Dedektörün  üstün donanım özellikleri indirimli süper fiyatıyla  kesinlikle görüp test etmenizde diğer marka modellerle karşılaştırmanızda fayda vardır.  

 

BÜTÜN ÜRÜNLERİMİZİN İSİM TESCİL VE MARKA HAKLARI FİRMAMIZ TARAFINDAN TESCİLLENMİSTİR.

MAĞAZAMIZDAKİ 60 YAKIN FARKLI YERLİ VE YABANCI YER ALTI GÖRÜNTÜLEME CİHAZLARI ALAN TARAMA MODELLERİ VE DEDEKTÖRLERİNİ  İNCELEMEK İÇİN ALTAKİ LİNK'E TIKLAYINIZ.

 

İSTER__SATILIK __İSTER__KİRALAMAK

İÇİN MAĞAZAMIZI TIKLAYINIZ 

 

JEO FİNDER A-Z bulunan altın obje ve takıların tam merkezini bulabildiği gibi arayüz göstergesinde  ayrım modunda sağ barlar yukarı doğru sarı renkte farklı ses tonunda bize yüksek oranda  bildirmektedir. Aynı anda yazıyla da altın yazarak 3 farklı özelliği bir arada bulundurmaktadır. JEO FİNDER A-Z  Herkesin satın alabileceği fiyatıyla inanılmaz özellikleriyle 2023 dedektör teknolojileri serisinden biridir.

JEO FİNDER A-Z Süper özellikleri ile toprak ve kayalara yapılmış mezar odalarını tünel girişleri kapalı kuyuları ve bunların içinde ki altın obje ve heykelleri değerli olan gümüş bronz para ve parçaların tespitini ve ayrımını yüksek oranda yapabilmektedir. JEO FİNDER aynı zamanda tespit yapılan oda,mezar ve kaya mezarlarının en ve boylarını da ne kadar çapında olduğunu ara yüz ekranındaki sol taraftaki ekran barlarının mavi renkte yukarı doğru ve yazıyla boşluk yazarak  anlamanızı sağlar. 

 

JEO FİNDER A-Z toprak içerisinde yeni gömülmüş ya da uzun yıllar toprak altında kalmış takıları bronz, heykel ve paraların tespitini ara yüz  ekranında sağ barlar yukarı doğru farklı seste ve yeşil renk tonlarıyla beraber yazıyla da değerli olarak size bildirmektedir. Jeo finder az aynı zamanda tespiti yapılan değerli objenin tahmini derinliğini 2 Mt net  tespit yapabilme özelliğine sahiptir. JEO FİNDER A-Z tespit yaptığı değersiz metalleri ara yüz ekran göstergesinde farklı ses tonunda sağ barlar kırmızı renk tonunda değersiz yazarak size bildirmektedir. JEO FİNDER A-Zaynı zamanda  2 farklı yan yana duran metalleri değersiz ve değerli olarak tespitlerini yapabilmektedir. JEO FİNDER hem uygun indirimli fiyatı ile hem de tam donanımlı özellikleri ile rakiplerinden tartışmasız açık ara ileride olduğunu göreceksiniz.
 

 

JEO FİNDER A-Z Özellikle madenli ve mineralli topraklarda çok yüksek oranda çalışabilmektedir aynı zamanda yoğun  maden ve mineralli kayaların mineral olduğunu anlamanızı sağlayabilmektedir. JEO FİNDER A-Z piyasadaki yerli yada avrupadan gelen yüksek fiyatlarda satılan dedektörlere oranla madenli bölgelerde çok daha sağlıklı çalıştığı görülmüştür.

JEO FİNDER A-Z  dedektör ile tespit yaptığımız objelerin  cihaz hafızasına kaydettiğimizde derinlik hesaplamayı otomatik yaparken aynı zamanda toprak altındaki metalin yada boşlukların ne kadar en ve boyunda olduğunu anlamanızı da sağlamaktadır.

JEO FİNDER A-Z Cihaz ayarları bölümünden zemin ayarı, hassasiyet ayarı, ses ayarı, ışık ayarı, değersiz aç-kapama, diller, derinlik ayarları, boşluk testi ve fabrika ayarlarına geri dönme ara yüzlerini ekranında bulabilir istediğiniz işlemi kendiniz kontrol ederek ayarlarını yapabilirsiniz.Jeo finder altın ve define dedektörü adroid ekran özelliği sayesinde İngilizce, Arapça, Farsça, Almanca, Fransızca dillerinden istediğiniz dil seçeneğini yükletebilirsiniz. 

 

 

11- Yedek Parçalar , Belgeler Ve Hizmetleri

1- Ücretli Opsiyonel yedek batarya   

2-  Ücretsiz özel bölmeli bovul çanta    3- Rahat kullanım kulaklık

                   a ; Adınıza fatura ve belgeler                              

 b ;  Ücretsiz 2 yıl garanti belgesi        

     c ; Kullanım kitapcığı  ve kullanım videosu        

d ; Ptt ile Kapıda ödeme kolaylığı 

e; Ücretsiz eğitim  ve deneme

f ;  Mağazamızda 60 farklı modellerle karşılaştırma


Satılık Dedektör, Jeo Finder A-Z
 

İSTER_SATILIK İSTER_KİRALAMAK

İÇİN MAĞAZAMIZI TIKLAYINIZ

AZİZ DEDEKTÖR BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ

ALTUNİZADE ÜSKÜDAR İSTANBULDAKİ MAĞAZALARINA GELEREK 

60 FARKLI DEDEKTÖR  MARKALARIYLA BİRLİKTE 

TOPRAK ALTI GÖRÜNTÜLEME CİHAZLARINI ALAN TARAMA CİHAZLARINI ARAZİDE TEST

 EDEREK HAFTALIK DENEME FİYATLARIYLA ALABİLİRSİNİZ

FİTNE VE YALANIN DEĞİL GERÇEKLERİN DOĞRU ADRESİ

AZİZ DEDEKTÖR BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ

NUHKUYUSU CAD / ALTUNİZADE / ÜSKÜDAR / İSTANBUL

UZMAN KADROSUYLA SİZ DEĞERLİ 

MÜŞTERİLERİMİZE HİZMET

VERMEKTEN GURUR DUYAR.

0532-170-34-54

0542-533-10-10

0216-342-58-59

0532-747-19-17

0542-747-19-18

KREDİ KARTLARINA TAKSİT İMKANI

SİZİN BÖLGENİZE EN UYGUN YER ALTI RADARI ALAN TARAMA CİHAZI  YADA      

DEDEKTÖRÜ SİPARİŞ VEREBİLİR. PTT ÖDEMELİ KAPIDA KONTROLLÜ ALABİLİRSİNİZ

NUHKUYUSU CAD / ALTUNİZADE / ÜSKÜDAR / İSTANBUL