İyi geceler Ziyaretçi!

Yasal uyarılar, sorumluluğun reddi ve çekinceler

Sayın KELEPIRCI Üyesi ve Kullanıcısı, Siteyi kullanmaya başladığınız andan itibaren aşağıda yazılı tüm hususları bütünüyle anlamış ve bir bütün olarak kabul etmiş sayıldığınız hususunu lütfen unutmayınız.

 • www.kelepirci.com alan adından yayın yapan Site, Büyükdere Cad. feride Apt.No:57 ŞİŞLİ- İSTANBUL adresinde yerleşik olan KELEPIRCI BİLİŞİM İLETİŞİM TEKNOLOJİLERİ  tarafından yönetilmektedir.
 • Site üzerinde yeni üyelik oluşturan, ilgili olabilecek her türden bağlantı yoluyla Siteye herhangi bir şekilde ilan yükleyen kişiler bundan sonra “Üye” olarak; üye olmamasına ve dosya yüklememesine karşın Siteyi ziyaret eden diğer tüm kişiler ise “Kullanıcı” olarak anılacaktır.
   
 • KELEPIRCI, Siteye kendi iradesi dışında yüklenen dosyalardan dolayı hiçbir şekilde hukuki ve cezai olarak sorumlu değildir. Gönderilen dosyalar Türkiye Cumhuriyeti’nin tüm yasalarına uygun olmalıdır. Her dosyanın, gönderildiği tarih, zaman ve IP numarası ile birlite kaydı tutulmaktadır. Üyelerin veya Kullanıcıların gönderdiği bir dosyanın herhangi bir suç unsuru teşkil etmesi durumunda doğacak sorumluluk dosyayı gönderen kişinün üzerinde olacaktır.
   
 • KELEPIRCI, Site üzerinden başka sitelere de bağlantılar ve/veya yönlendirmeleri linkler vasıtasıyla sağlayabilir. Bu bağlantıların varlığı Site dışındaki diğer site ve sayfaların da içeriklerinin denetlendiğini kesinlikle göstermemektedir. Bu bağlantılardan erişilebilecek Site dışı diğer içerikten dolayı KELEPIRCI’in herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Erişilen tüm üçüncü sitelerden yapılacak işlemlerden doğacak zarardan KELEPIRCI hiçbir şekil ve surette sorumlu değildir ve Kullanıcı bu linklere eriştiğinde artık sorumluluğun kendinde olduğunu da kabul ve beyan eder.
   
 • Siteye yüklenmiş olan dosyaların içeriğinden yola çıkarak yapılabilecek hiçbir uygulamadan KELEPIRCI hukuki ve cezai olarak sorumlu tutulamaz. Bunlardan dolayı doğabilecek maddi ya da manevi, dolaylı ya da doğrudan zararlardan KELEPIRCI ve ona bağlı kişi ve kuruluşların sorumlu tutulması söz konusu değildir.
   
 • Kişisel bilgiler, kişi ad ve soyadı, elektronik posta adresi ve kullanıcıyı tanımlamaya yönelik her türlü bilgiyi içermekte olup kısaca “Gizli Bilgiler” olarak kabul edilir. KELEPIRCI, aksi belirtilmedikçe kişisel bilgilerden herhangi birini işbirliği içerisinde olmadığı şirketlere ve/veya üçüncü kişilere açıklamamayı taahhüt eder.
   
 • KELEPIRCI, Site dahilinde kişisel bilgileri gizli tutmak için tüm tedbirleri almaya taahhüt eder. Üyeler ve Kullanıcılar, KELEPIRCI tarafından alınan gerekli tüm tedbir ve önlemlere rağmen Siteye yapılan her türlü şirket içi veya dışı saldırı sonucu kişisel bilgilerin herhangi bir şekilde zarar görmesi veya bunların üçüncü şahısların eline geçmesi durumunda KELEPIRCI’in herhangi bir sorumluluğu bulunmadığını peşinen kabul eder. Üyeler ve Kullanıcılar bu zararlardan KELEPIRCI’i hiçbir şekilde sorumlu tutmayacağını kabul ve beyan eder.
   
 • KELEPIRCI, burada bildirdiği hükümleri gerekli gördüğü ve dilediği zaman Sitede yayınlamak suretiyle tek taraflı olarak değiştirebilir. KELEPIRCI’in bu hükümlerde değişiklik yapması halinde yeni hükümler Sitede yayınlandıkları tarihte yürürlülük kazanırlar.