İyi geceler Ziyaretçi!
Bookmark and Share Yazdır

9 TAKSİT VAILLANT VUW 246 ECOFIT START YOĞUŞMALI KOMBI 20.000 KCAL/H İlan No: #90417

3.500 TL

İSTANBUL / ŞİŞLİ / ESENTEPE / FULYA MAH.

 • İlan Tarihi
  27 Ekim 2019
 • Kapasite (kW)
  24
 • Tipi
  Yoğuşmalı
 • Eşanjör
  Çift
 • Kimden
  Mağazadan
 • Takas
  Hayır
 • Durumu
  Sıfır

Kullanıcı Bilgileri

Açıklama

9 TAKSİT Vaillant Vuw 246 Ecofit Start Yoğuşmalı Kombi 20.000 Kcal/H Özellikleri
Vaillant Vuw serisi her modelinde dayanıklı ve kaliteli iklimlendirme çözümleri sunar. 246 Ecofit Start yoğuşmalı kombi 20.000 Kcal/H kapasiteli modeliyle evinizde sıcak kullanım suyu ve ısıtmada maksimum verimle çalışır. Bu ürün minimal tasarımı, kolay kullanımı ve kullanıcı dostu kontrol paneli arayüzü sayesinde konforlu ve pratik bir kombidir. Sessiz çalışma özelliğiyle günün her anında kullanıma uygun olan Ecofit Start, yüksek enerji tasarrufu imkanıyla hem cebinizi hem de konforunuzu korur.

Sıcak Kullanım Suyu ve Isıtma
Bu model yüksek kullanım suyu gücü ile ihtiyacınız olan sıcaklığı sağlarken, bir yandan tüm sistemlerinin güvenli bir şekilde çalışmasını sağlıyor. Aynı zamanda hava şartlarına duyarlı kalorifer özelliği sayesinde dış ortam sıcaklığına bağlı olarak ısıtmanın kalorifer gidiş suyu sıcaklığını da düzenler. Kesintisiz sıcak su ve ısıtma konforu için bu ürünü 246 Ecofit’i tercih edebilirsiniz.

Cihaz ve Enerji Verimi
Yoğuşmalı kombiler sınıfında en yüksek enerji verimi olan dört yıldız verimli olan Vuw 246 modeli, %103 verim sunarak tasarruflu bir iklimlendirme sağlar.

Ayrıca sınıfının aynı teknolojiye sahip diğer ürünlerine kıyasla 20 litre civarında daha küçük boyutlara sahip olmasıyla evinizde küçük alanlarda bile kullanıma uygundur. Cihazın modern tasarımı şık ve kullanıcı dostudur.

Cihazın yeni nesil arka aydınlatmalı LCD ekranlı kontrol panelinin kullanımı kolaydır. Dayanıklı ve uzun ömürlü turboya sahip, yüksek tasarruflu bu ürün dört mevsim kullanabileceğiniz bir cihazdır. Üstün Alman teknolojisi ile üretilen Vaillant kombiler, donma, pompa blokajı ve aşırı ısınma gibi sorunları da ilerlemeden çözecek sisteme sahip bir yapıda üretilmiştir.