İyi günler Ziyaretçi!
Bookmark and Share Yazdır
Mağaza Logosu

yekta koz.hır.gıda tem

2000 yılından buyana kozmetik temizlik gıda

469 TL BAYİLİK 81 İL DE VE DÜNYADA 110 ÜLKEDE BİR GELİR KAYNAĞI İlan No: #47047

469 TL

HATAY / ANTAKYA / HARAPARASI / AKBABA MAH.

  • İlan Tarihi
    07 Ocak 2017
  • Kategori
    Bayilik Verenler & Franchise

Kullanıcı Bilgileri

Açıklama

GANO EXCEL INTERNATIONAL BAYİLİĞİ SİZE NASIL PARA KAZANDIRIR?

1- Aldığınız ürünleri alış fiyatınız üstüne satış fiyatı koyarak satıp perakende kârı elde edebilirsiniz. Sürekli satış yaparak satış miktarınıza göre kendi belirlediğiniz bir aylık gelir elde edebilirsiniz.

2- Satış ağı kurarak gelirinizi katlayabilirsiniz. Network Marketing, özünde ağ pazarlama biçiminde ticaret yapmak demektir. Bizim şirketimizde esas geliri kendi satış ağınızı kurmaktan kazanırsınız. Çalışan bir satış ağı kurmak demek, belli bir aşamadan sonra kendiliğinden akan bir para musluğu inşa etmek demektir. Tek tek ürün satmak da sürekli bayi yapmak da özünde satış yapmak anlamına gelir. Bayi yapmak toptan satış yapmak demektir ve sadece bu da değildir üstelik. Kendisi ve sizin için çalışan, her yaptığı satıştan prim kazandığınız bir canlı yol arkadaşı demektir. Bizim şirketimiz, organizasyon odaklı bir şirkettir ve esas geliri de kendi satış ağınızı kurmaktan kazandırır. Ve bu satış ağınız belli hiyerarşik sıçramalar kaydettikçe gelirinizi katlanarak arttırır. Satış ağı kurmak demek, sürekli ve düzenli bir ciro yaratan çark kurmak demektir ve siz de bu cirodan sürekli katlanarak artan bir pay alırsınız. 
O ZAMAN BU AĞ KURMANIN MANTIĞINI VE PARA KARŞILIĞINI ANLAMAK ÇOK ÖNEMLİDİR. NETWORK MARKETİNGDE HER SATIŞIN KARŞILIĞI PUANDIR. İSTER ÜRÜN SATIN İSTERSENİZ BAYİ YAPIN, BUNLARDAN BELLİ BİR PUAN ALIRSINIZ. 
BİZİM ŞİRKETİMZ 6'LI SİSTEMLE ÇALIŞMAKTADIR . YANİ SİZ GANA EXCEL BAYİSİ İSENİZ, ÜSTÜNÜZE KAYDEDEBİLECEĞİNİZ MAKSİMUM BAYİ SAYISI 6'DIR. ÇALIŞMAK İSTEYEN VE NETWORK MARKETİNG TİCARETİNİ KENDİSİ İÇİN YAŞAM BİÇİMİ HALİNE GETİRECEK, YAŞAMINI KÖKTEN İYİLEŞTİRMEK İSTEYEN 6 BAYİ BULACAKSINIZ SADECE. AMA BURADA BİTMİYOR TABİ. ONLARA DA SİZİN YAPTIĞINIZIN AYNISINI YAPMAYI VE NASIL TİCARİ BİR CİRO YARATILACAĞINI ÖĞRETECEKSİNİZ. PARA KAZANMAYI ÖĞRETMEDEN PARA KAZANMANIZ OLANAKSIZDIR BU İŞTE.