Günaydın Ziyaretçi!
Bookmark and Share Yazdır

AKUSTIK SU KAÇAK TESPIT CIHAZI V18 İlan No: #54388

2.490 TL

MALATYA / MALATYA / ÇAVUŞOĞLU / ÇAVUŞOĞLU MAH.

 • İlan Tarihi
  22 Mayıs 2018
 • Kimden
  Mağazadan
 • Takas
  Hayır
 • Durumu
  Sıfır

Kullanıcı Bilgileri

Açıklama

 

 

 

 

Su Sızıntı Kaçak Tespit Cihazı


sızıntı ve arıza tespit cihazı

Binalarda, banyo, mutfak, tuvalet vb. alanlarda beton içerisindeki çatlak su borularının sızıntı yapan, delinmiş veya patlamış kısımlarını dinleyerek noktasal tespit yapan, profesyonel bir cihazdır. Damlama şeklinde oluşan su sızıntılarını bile çok kolay bir şekilde tespit eder. Bu cihazı beton, fayans, kalebodur, mermer, taş, duvar vb. yerlerde kullanabilirsiz.


V18 su kaçağı sızıntı tespit cihazının çalışma prensibi


su kaçağı bulma tespit cihazı

Çok küçük su sızıntılarının titreşim ve seslerini toplar, dış sesleri filtreler ve kulaklığa iletir, kaçağın yerini tam noktasal şekilde bulursunuz. 6 ila 10 Bar'a kadar olan su borularında, 50 cm derinliğe kadar olan patlamış su borusunun patlak bölgesinin yerini tam olarak size bildirir. Basınç şiddetine göre derinlik mesafesi artar. V18 cihazın sensörü dış ortamda ki sesleri kısar ve temas edilen beton vs. İçerisindeki titreşime odaklanır.

Daha Hassas Noktasal Tespit İmkanı


su kaçağı tespit cihazı yorum

Hızlı, kolay ve verimli çalışma yapmak için özel olarak tasarlanmıştır. Kullanımı son derece kolaydır, tecrübe gerektirmez. Kullanım klavuzunu 1 kez okumanız yeterli olacaktır. Cihazın sensörünü kaçak olduğunu düşündüğünüz betona temas ettiriniz. Beton içerisinde eğer kaçak varsa bu kaçağın titreşimlerini kulaklığa ileterek sizi noktasal olarak doğru bir şekilde yönlendirir. Duvarlarda, yerlerde, tuvalet ve banyolarda, bu tür kaçakların çok olduğu bölgelerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. V18 cihazın küçük olması sebebiyle, en sık kaçak oluşan köşelerde de zorlanmadan kullanabileceksiniz.

Su Kaçağı Bulan Cihazların En Uygun Fiyatlısı


su kaçağı tespit cihazı toptan

V18 sızıntı tespit cihazı 2 yıl garantili olup, teknik servis hizmeti ve sıfır yedek parçayı ücretsiz temin edebilirsiniz. Arızalanan cihazları teknik servisimize gönderirseniz, 3 iş günü içersinde titizlikle onarılarak kargo ile adresinize gönderilir.

Özel sensörü probe ile her yüzeyde tespit


v18 sızıntı kaçak tespit cihazı

V18 su kaçağı bulma cihazının şarj edilebilir dahili bataryası vardır. Bu sayede cihaz 3 saatlik şarj dolumu ile 150 saate yakın sorunsuz çalışır.

Cihazın daha kolay kullanılabilir olması


Boyun askısı sayesinde cihazınızı boynunuza asarak işinize engel olmayacak şekilde rahatlıkla kullanabilirsiniz. V18 modelinin dış kısmı Alüminyum metal olduğu için dayanıklı ve sağlam yapısıyla güvenle kullanabilirsiniz. V18 cihazın akustik sensörü elde kolayca tutulabilen yapısıyla rahat kullanım için özenle tasarlanmıştır. V18 cihazın kullanım şekli piyasada ki diğer ürünlerle kıyaslanamayacak şekilde kolay ve rahattır. Tek bir düğme ile işinizi kolayca halledebilirsiniz.

Seçilen konuma ait bir sokak görüntüsü yoksa siyah bir ekran göreceksiniz.