İyi günler Ziyaretçi!
Bookmark and Share Yazdır

AKUSTIK SU KAÇAK TESPIT CIHAZI V18 İlan No: #54388

1.999 TL

MALATYA / MALATYA / ÇAVUŞOĞLU / ÇAVUŞOĞLU MAH.

 • İlan Tarihi
  22 Mayıs 2018
 • Kimden
  Mağazadan
 • Takas
  Hayır
 • Durumu
  Sıfır

Kullanıcı Bilgileri

Açıklama

V18 SU KAÇAK TESPİT CİHAZI

Binalarda banyo mutfak tuvalet gibi vs alanlarda beton içerisindeki patlak su borularının sızıntı yapan delinmiş veya patlamış kısmını dinleyerek noktasal tespit eden profesyonel bir cihazdır. Damlama kaçakları bile rahatlıkla tespit eder. v18 su kaçağı bulma cihazı şarj edilebiilir dahili bataryası vardır ve 3 saat şarj dolumu ile 150 saate yakın çalışır.
V18 sızıntı tespit aleti çok küçük su sızıntılarının titreşim veya seslerini toplar dış sesleri filtreler ve kulaklığa iletir kaçağın yerini noktasal olarak bulursunuz. 6-10 bar a kadar olan su borularında 50cm derinliğe kadar patlamış su borusunun patlak bölgelerini nokta atışı tespit yapar. Basıncın şiddetine göre derinlik mesafesi artar.

Profesyonel sızıntı tespit cihazı GARANTİLİDİR

V18 Su kaçağı tespit cihazını beton, fayans, kalebodur, mermer, taş, duvar gibi zeminlere kullanabilirsiniz. Piyasada satılan su kaçak cihazlarına göre fiyatı daha ucuz ve aynı tespit sonucunu verir.

 

Kırmadan dökmeden noktasal su kaçak tespiti

V18 kaçak cihazı hızlı ve kolay tespit ve çalışma yapmak için tasarlanmıştır. Kolay kullanılır tecrübe gerektirmez kullanma klavuzunu 1 kere okumanız yeterlidir. Cihazın sensörünü betona temas ettirin beton içinde kaçak varsa cihaz kaçağın titreşimlerini kulaklığa iletir.
Duvarda ve yer yüzeylerinde tuvaletlerde, banyolarda kaçakların çok olduğu bölgelerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Genellikle kaçaklar, köşelerde çıkmaktadır, V18 sensörü küçük olması sebebiyle dolap köşelerinde de kullanabilirsiniz.

- V18 cihazı 2 yıl garantili olup teknik servis ve sıfır yedek parça temin edebilirsiniz. Arızalanan cihazı teknik servisimize gönderebilirsiniz. 3 iş günü içinde cihazınız titizlikle onarılarak kargo ile adresinize gönderilir. 
- Boyun askısı sayesinde cihazı boyunuza asarak işinize engel olmayacak şekilde rahat kullanım sağlamaktadır. 
V18 Model cihazın dış kısmı Aluminyum metaldir sağlam ve dayanıklıdır. 
V18 su kaçak tespit cihazının Akustik sensörü elde kolayca tutulmak için tasarlanmış ve kolay kullanım sağlamaktadır. 
V18 Kullanımı gayet kolaydır piyasada satılan diğer cihazlarla kıyaslamayınız. Tek bir düğme ile işinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. 
 

Seçilen konuma ait bir sokak görüntüsü yoksa siyah bir ekran göreceksiniz.